شرکت توسعه صادرات تدبیر بهتا

 

شرکت توسعه صادرات تدبیر بهتا با بکارگیری تجربیات نیروهای متخصص و کارآزموده و شناخت کامل از روش ها و استانداردهای بین المللی و ملی جاری، آماده ارائه خدمات در کلیه فرآیندهای تامین کالا شامل انتخاب وندور، سفارش گذاری و پیگیری جامع زنجیره تامین از ساخت، بازرسی و نظارت فنی تا تحویل محصول به ویژه در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، معادن و صنایع فولادی می‌باشد.

بهره مندی از تیم متخصص مهندسی و سابقه بیش از 20 سال همکاری با کارفرمایان صنایع بزرگ کشور سبب شناخت کامل نیازمندی ها و الزامات این صنایع گردیده و امکان ارائه مشاوره فنی و مهندسی را نیز برای مجموعه بهتا فراهم نموده است. بدیهی است برخورداری از دید فنی و مهندسی در فرآیند تامین کالا از یک سو موجب ارائه کالای متناسب با نیاز کارفرمایان گردیده و از سوی دیگر گاها امکان جایگزینی نیاز پروژه با جایگزین های توجیه پذیر آن را فراهم می‌سازد.

همچنین دفاتر متعدد گروه صنعتی بهتا در کشورهای اسپانیا، هنگ کنگ، امارات متحده عربی، چین و هند، شبکه کامل تعاملات بین المللی را برای این شرکت فراهم نموده تا امکان تامین مستقیم کالا از منابع مورد تائید و ارائه پیشنهادات مالی رقابتی را فراهم آید.

 

مشتریان شرکت توسعه صادرات بهتا

-         شرکت ستاره خلیج فارس

-         شرکت پالایشگاه گاز یادآوران خلیج فارس

-         مجتمع گاز پارس جنوبی ( SPGC )

-         بهره برداری نفت و گاز اغاجاری

-         شرکت ملی پخش فراورده های نفتی

-         شرکت ملی نفت ایران

-         شرکت ملی گاز ایران

-         شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون

-         شرکت پالایش نفت آبادان

-         شرکت خطوط و مخابرات نفت ایران

-         پالایش گاز بید بلند خلیج فارس

-         شرکت پالایش گاز ایلام

-         شرکت فولاد خراسان

-         گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران

-         شرکت فولاد آذربایجان

-         شرکت فولاد اسفراین