پیام مدیریت :

بسمه تعالی

گروه صنعتی بهتا با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی سعی در ارائه خدمات به مشتریان خود مطابق با بالاترین استانداردهای بین­ المللی و با رویکرد مشتری مداری، همواره خود را در برابر ذینفعان پاسخگو دانسته و بر این باور است که راه پیشرفت با کسب دانش و تکنولوژی روز میسر می­ گردد. لذا با همکاری دانشگاه­ های معتبر کشور در زمینه توسعه تکنولوژی و ایجاد دانش گام برمی ­داریم، بطوریکه توانسته ­ایم شرکت برتر فنی و مهندسی کشور در سال 1398 شویم، همچنین با حمایت از طرح ­های پژوهشی دانشگاهی به توسعه دانش و ارتباط و تعامل موثر صنعت و دانشگاه کمک می کنیم.

بروز همه ­گیری ویروس کرونا باعث تغییرات زیادی در نحوه تعاملات و روابط اجتماعی در جامعه گردید. گروه صنعتی بهتا با رعایت پروتکل­ های بهداشتی در جهت حفظ سلامت کارکنان و جامعه عمل نمود.

گروه صنعتی بهتا در سال 1400 در راستای هدف خود مبنی بر کمک به اقتصاد و توسعه کشور اقدام به تولید دو محصول جدید شیرآلات و اتصالات مورد نیاز صنایع نفت و گاز نمود و ضمن توسعه سبد محصولات بیش از یکصد اشتغال پایدار برای جوانان کشور ایجاد می­ نماید.

بهداشت و ایمنی محیط کار در گروه بهتا به یک باور مسلم تبدیل شده است بطوریکه با بیش از 2 میلیون نفر ساعت کار در طی سال 1400 هیچگونه حادثه­ای در این گروه واقع نگردیده است.

توجه ویژه به نیروی انسانی به عنوان بزرگ­ترین ثروت و سرمایه سازمان، سبب گردید که برای ششمین مرتبه به عنوان واحد نمونه صنعتی انتخاب گردیم.

گروه صنعتی بهتا در راستای مسئولیت ­های اجتماعی و با این باور که رشد و ارتقاء دانش افراد عامل اصلی زدودن و کاهش فقر در جامعه می­ باشد، اقدام به احداث پنج باب مدرسه در مناطق محروم کشور نموده و با حمایت از موسسه محک در کمک به درمان بیماران اقدام می­ نماید.

هدف و رسالت ما کمک به آبادانی و پیشرفت کشور، با تکیه بر نیروی انسانی خلاق و کارآمد و ایجاد دانش می ­باشد.

دست به دست هم                 ایران را کنیم آباد

 

کورش آهنج

رئیس هیئت مدیره