معرفی شرکت توسعه صادرات بهتا

 

گروه صنعتی بهتا در سال 1398 و همزمان با تشدید تحریم های اقتصادی تحمیلی و پیچیده تر شدن فرآیند های وارداتی و تامین کالاهای اساسی در صنایع مادر کشور ( صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فلزات سنگین، معادن، نیروگاهی و .... ) اقدام به تاسیس شرکت "توسعه صادرات تدبیر بهتا" نموده است.

این شرکت با هدف تجمیع توانمندی های بازرگانی گروه بهتا به منظور حفظ و گسترش روابط و مناسبات تجاری با شرکا و همکاران بین المللی گروه بهتا و نیز توسعه زمینه های فعالیت در تامین کالا های مورد نیاز صنایع کشور تاسیس گردیده و علاوه بر انتقال تجربیات، توانمندی های فنی و مالی و شبکه وسیع ارتباطی، با توجه ویژه مدیریت مجموعه بهتا به حوزه بازرگانی امکان فعال سازی دفاتر بازرگانی شرکت توسعه صادرات بهتا در سایر کشور های هدف، به منظور تامین مستقیم کالا از تولید کنندگان برتر و پیشرو جهانی محقق گردیده است.

لذا این شرکت آمادگی دارد تا با بهره مندی از امکانات، دانش و تجربیات گروه صنعتی بهتا، نیاز های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در تامین کالا های مکانیکال، الکتریکال، پایپینگ و تجهیزات ابزار دقیق را از سراسر دنیا تامین نمونه و سهمی درخور در پیشبرد پروژه های صنایع وابسته نفت، گاز و پتروشیمی و سایر حوزه های صنعتی کشور ایفا نماید.